O nás

Pavla Lučanová

tel: 732648891

Vítám Vás na stránkách masážního salonu v centru Zlína.

Masážím se věnuji od roku 2012, provádím klasické masáže zaměřené na odstranění zatuhlosti, detoxikaci, uvolnění, regeneraci těla a odpočinek.

Mojí prioritou je Vaše spokojenost, proto jsem připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby, samozřejmostí je individuální a vždy pozitivní přístup.

Přijďte si odpočinout do prostředí s příjemnou relaxační hudbou a hřejivým masážním olejem obohaceným aroma vůněmi pro dokonalé uvolnění těla a mysli.

Objednávky dle telefonické domluvy.

Těším se na Vaši návštěvu.

Alena Skácelová

Mou vášní je zkoumání, poznávání a rozvoj pohybového aparátu lidského těla.

Už více než 7 let se věnuji zušlechťování svého vlastního těla skrze pohyb ve spojení s manuální terapií a automasážemi. Na začátku roku 2017 jsem nastoupila dráhu profesionálního zdravotního trenéra a pohybového terapeuta, kde se snažím klientům pomoci prostřednictvím cvičení s potížemi jejich pohybového aparátu. A pokud se vhodný pohyb skloubí s cílenou manuální terapií zaměřenou na uvolnění svalových blokád, pokroky jsou výrazné. Proto jsem začátkem roku 2019 oficiálně rozšířila své portfolio o masérské služby.

Mým záměrem je přivést klienta k vnímání vlastního těla, jeho porozumění a vědomému pohybu, aby se svým tělem uměl zacházet šetrně v souladu s mechanikou pohybového systému a jeho tělo mu sloužilo bez bolesti po zbytek života :)